Krótki Profil

"Proste, Lepsze, Sprytniejsze IT."

Unitrends to producent rozwiązań służących do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemów dla klientów biznesowych. Rozwiązania Unitrends zdobyło uznanie i nagrody na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje zarówno oprogramowanie, sprzęt jak i obsługę chmury, zapewniając tym samym kompleksową ochronę danych.

By wyjść naprzeciw nowoczesnym centrom przetwarzania danych, Unitrends dostarcza kompleksowe rozwiązania ochrony i błyskawicznego odtworzenia zarówno fizycznych jak i wirtualnych narzędzi oraz automatyczne odtworzenie infrastruktury dla maszyn wirtualnych w przypadku awarii. Rozwiązania Unitrends są sprzedawane przez partnerów i dostawców usług na całym świecie.

  Kontakt

   +48 12 222 61 01

   kontakt(at)prianto.pl

  Unitrends Enterprise Backup

  Unitrends Enterprise Backup to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, uruchamiane jako wirtualna maszyna w środowiskach Microsoft Hyper-V lub VMware vSphere. UEB równocześnie może obsłużyć kopie bezpieczeństwa środowiska wirtualnego, maszyn wirtualnych, maszyn fizycznych jak również komputerów użytkowych. Rozszerzeniem opcji kopii bezpieczeństwa jest ich archiwizacja, zaś w połączeniu z ReliableDR klienci mogą tworzyć centra zapasowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Rozwiązanie UEB dostępne jest jako oprogramowanie bądź jako fizyczne urządzenie z preinstalowanym oprogramowaniem. Cechy rozwiązania:

  • Zapewnienie odtworzenia maszyn wirtualnych w środowisku Windows, błyskawiczne odtworzenie infrastruktury serwera fizycznego (physical server capability) sprzężonego na poziomie hypervisora oraz audyt za pomocą rozszerzenia ReliableDR.
  • Wirtualna i fizyczna, ujednolicona ochrona ponad stu aplikacji, systemów operacyjnych, serwerów i sieci pamięci masowych.
  • Unitrends Bridge pozwala konwertować system fizyczny do wirtualnego (vSphere lub Hyper-V) poprzez jedno kliknięcie.
  • Unified Bare Metal to szybkie, niepodobne do innych rozwiązanie, umożliwiające przywrócenie systemu na komputerze bez konieczności instalacji jakichkolwiek programów.
  • NDMP Backup i NAS Backup – zapewnia zwiększenie integracji pamięci masowej dla EMC i urządzeń NetApp NAS poprzez tworzenie kopii zapasowej systemu zarządzania oraz poprawia wydajność podczas utrzymywania ACL w odzyskanych plikach. Jest to dodatek do szerokiego wsparcia rozwiązań NAS używających standardów CIFS lub protokołów NFS.
  • Wsparte chmurą odzyskiwanie danych i ciągłość operacji poprzez Unitrends Cloud zapewniający sieć pamięci masowej z usługą odtworzenia i rygorystycznym limitem czasowym dla Windows i VMware. Dostępne jest również odzyskiwanie danych z chmury innych producentów dzięki narzędziu CloudHooh, rozwiązanie to wspiera produkty firm Amazon, Google, Dropbox i inne.
  • Zdobywające nagrody wsparcie techniczne zapewniające satysfakcję 98% klientom.