Krótki Profil

Jako administrator szuka się narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Będąc menadżerem IT szuka się rozwiązań efektywnych, pomagających ograniczyć koszty i zapewnić nieprzerwaną ciągłość działania infrastruktury. Tricerat zapewnia narzędzia łatwe w użyciu mające natychmiastowy wpływ na poprawę płynności działania środowiska. Na świecie już ponad dziesięć tysięcy organizacji zdecydowało się na używanie rozwiązań oferowanych przez Tricerat.

  Kontakt

   +48 12 222 61 01

   kontakt(at)prianto.pl

  Screwdrivers

  Rozwiązania dostarczane przez producenta pomagają zarządzać drukiem, pozwalają łatwo połączyć ludzi z dostępnymi w organizacji drukarkami. Najważniejsze produkty dostarczane przez Tricerat:

  Screwdrivers

  Zestaw narzędzi pozwalający na użytkowanie drukarek „bez sterowników”, jest to uniwersalna technologia pozwalająca na usuniecie problemów ze zgodnością sterowników dla dowolnej drukarki i dowolnego środowiska.

   

   

  Simplify Printing

  Rozwiazanie pozwalające na zastosowanie technologii ScrewDrivers poprzez wygodną konsolę pozwalającą na zarządzanie drukiem, pozwala na dodawanie użytkowników i drukarek na jednostkowym poziomie.