Krótki Profil

Firma HOB GmbH & Co. KG założona została w roku 1964 przez Horsta Brandstättera. Rozszerzone inicjały jego nazwiska tworzą nazwę firmy. HOB rozwija i wprowadza na rynek światowy innowacyjne rozwiązania, szczególnie w zakresie Remote-Access. Podstawowe kompetencje obejmują Server-based Computing z protokołem RDP. W zakresie protokołu RDP, firma HOB jest producentem oprogramowania z największym doświadczeniem po Microsoft na świecie, co zauważyć można w przypadku wielu produktów i rozwiązań.

Kontakt

 +48 12 222 61 01

 kontakt(at)prianto.pl

HOB RD VPN Editions

Dzięki swojemu oprogramowaniu HOB RD VPN firma HOB prezentuje nowy wymiar rozwiązań w zakresie oprogramowania Remote Access. Korzystając  z oprogramowania HOB RD VPN mają Państwo zawsze i wszędzie dostęp do centralnych danych i aplikacji jakie posiada Państwa firma. Niezależnie od tego z jakiego urządzenia końcowego Państwo skorzystają - czy to będzie Państwa osobisty notebook, obcy komputer, czy też inne dowolne urządzenie mobilne. HOB RD VPN jest rozwiązaniem opartym na dostępie do internetu. Wiążą się z tym dwie podstawowe zalety: z jednej strony mogą Państwo nadal korzystać z już istniejącej  infrastruktury w zakresie sprzętu, co zapewnia możliwość wykorzystania już poczynionych przez Państwa inwestycji. Ponadto HOB RD VPN można w przyszłości dopasować do zmieniającej się sytuacji w przedsiębiorstwie.

HOBLink Mobile

Rozwiązanie to umożliwia Państwu bezpieczny dostęp do wszystkich danych, bez konieczności ściągania kompletnych informacji na urządzenie mobilne. HOBCOM Universal Server (HCU) komunikuje się z serwerem  w ramach sieci LAN, z których uzyskuje konieczne dane. Na koniec informacje przesyłane są przez  HOBLink Mobile do klienta. Państwo otrzymują na urządzenie mobilne zawsze tylko te informacje, których Państwo właśnie zażądali. I odwrotnie: dane wprowadzane przez Państwa jako użytkownika wysyłane są na serwer HCU.

Kontaktieren Sie uns

popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus corporis perferendis veritatis! Ut dolorem, similique!