Krótki profil

FSLogix to wiodąca firma tworząca innowacyjne rozwiązania w zakresie wirtualizacji. Dzięki opracowanemu oprogramowaniu firmy mogą zredukować ilość niezbędnego sprzętu sieciowego oraz poświęcić mniej czasu i wysiłków koniecznych do wspierania środowiska wirtualnego i chmury przedsiębiorstwa.

Kevin Goodman i Randy Cook, założyciele FSLogix to osoby o pozycji ugruntowanej w branży. Startup został oficjalnie zaprezentowany na BitForum w Chicago w 2013 r. Aplikacje oferowane przez firmę mogą być zintegrowane z najpopularniejszymi rozwiązaniami wirtualizacji dostarczanymi przez Microsoft, Citix, VMware czy innych producentów. Oprogramowanie FSLogix zwyciężyło w kategorii Application and Desktop Virtualization podczas Cytrix Synergy 2015 Awards.

   

  Kontakt

   +48 12 222 61 01

   kontakt(at)prianto.pl

  FSLogix Apps 2.0

  FSLogix Apps to narzędzie pozwalające administratorowi pulpitów wirtualnych na masowe zmniejszenie ilości złotych obrazów system Windows, łatwe zarządzanie aplikacjami poszczególnych użytkowników, optymalizacji kosztów licencji jednocześnie zapewniając ich zgodność. Dodatkowo rozwiązanie eliminuje niektóre z największych problemów VDI i RDSH.

  Administratorzy muszą sobie radzić z dużą ilością aplikacji i zmian. Tradycyjne produkty oferujące wirtualizacje aplikacji dodają niepożądane obciążenia i nie pozwalają na rozwiązanie wszystkich zaistniałych problemów. FSLogix umożliwia przedsiębiorstwom łatwe przejście ze zbyt dużej ilości obrazów do jednej, jednolitej podstawy obrazu, bez konieczności przepakowywania aplikacji.  

  Używając „maskowania” pojedynczy obraz systemu Windows może obsługiwać dowolna liczbę użytkowników poprzez przedstawienie im tylko tego na co pozwalają im uprawnienia. Dzięki nowej funkcji, oprogramowanie pozwala łączyć profile i aplikacje do pulpitu użytkownika, FSLogix jest najbardziej elastycznym i wydajnym rozwiązaniem do tworzenia przestrzeni roboczej.

  Kontaktieren Sie uns

  popup

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus corporis perferendis veritatis! Ut dolorem, similique!