Krótki profil

 

Flexera jest liderem na rynku rozwiązań w zakresie Enterprise License Optimization i idealnym partnerem w obszarze strategicznego zarządzania aplikacjami. Przedsiębiorstwa i placówki publiczne korzystają z takich rozwiązań, w celu zapewnienia ciągłości w zakresie Software Compliance, jak również w celu uzyskania maksymalnej wartości dodanej i idealnego wykorzystania zasobów danego oprogramowania. Flexera Software pomaga firmom tworzyć, zarządzać i wdrażać swoje aplikacje, sprawdza ich zgodność oraz pomaga optymalizować ich wykorzystanie. Obecnie rozwiązania Flexera używane są już w ponad 80.000 firm na całym świecie.

Kontakt

 +48 12 222 61 01

 kontakt(at)prianto.pl

Niezawodne, szybkie i precyzyjne zarządzanie oraz kontrola cyklem życia aplikacji.

Aplikacje używane przez pracowników w przedsiębiorstwie są kluczowe dla jego poprawnego, efektywnego działania. Niestety w większości firm zarządzanie wciąż zwiększającą się ilością aplikacji i zadań związanych z ich działaniem przestaje być efektywne. Aplikacje występują obecnie w wielu formach: oprócz tradycyjnych możemy instalować je na urządzeniach mobilnych, mogą być zwirtualizowane lub znajdować się na portalu aplikacyjnych. Taki warunki sprzyjają coraz większemu wzrostowi liczby i różnorodności zapytań kierowanych do administratorów. W takich warunkach dla przedsiębiorstw ważne staje się stworzenie modelu zabezpieczającego aplikacje.

 

 

AdminStudio

AdminStudio Suite poprawia proces Application Readiness w przedsiębiorstwie. Skraca on i przyspiesza przestawienie desktopu i migrację do nowej odsłony Windows, jak również wirtualizację i codzienne operacje w zakresie pakowania aplikacji. Dzięki temu możliwe jest usunięcie jednej z największych przeszkód przy przejściu do chmury, ponieważ analiza, konwersja i publikowanie różnych formatów wirtualnych są automatyzowane zarówno w lokalizacji fizycznej, jak i w lokalizacji w chmurze.

W ramach współdziałania  AdminStudio Suite Add-ons korzystają z istniejących zasobów pakietowania  aplikacji, procesów, już przeprowadzonych prac, automatyzując zarządzanie aplikacjami za pomocą jednego narzędzia i jednego procesu - niezależnie od formatu Deployment.

App Portal

App Portal zapewnia programom biznesowym, współpracującym z Online Application Store, dostęp do aplikacji lokalnych, znajdujących się w chmurze lub do aplikacji wirtualnych oraz możliwość ich ściągnięcia w każdym czasie, niezależnie od miejsca pobytu.

InstallShield

InstallShield to rozwiązanie standardowe, służące do instalacji oprogramowania. Pozwala na szybie i proste przeprowadzenie instalacji Microsoft Windows Installer (MSI).

InstallAnywhere

InstallAnywhere stanowi szybkie i proste rozwiązanie dla wytwórców oprogramowania, pozwalające na przygotowanie instalacji dla systemów Solaris, HP-UX, AIX, Linux , i5/OS, Mac OSx i Windows w sposób profesjonalny. Korzystanie z programu InstallAnywhere wymiernie obniża koszty i czas pracy nad oprogramowaniem, co jest niezbędne podczas dostosowania jednego projektu do każdego systemu.

Kontaktieren Sie uns

popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus corporis perferendis veritatis! Ut dolorem, similique!